SEMA BEKÇİ

1976 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Muhasebe, Anadolu Üniversitesi İşletme, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümleri ve en son Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Denetimi Yüksek Lisans mezunudur.

1991 yılında Ticaret Lisesi Stajyeri olarak Muhasebe mesleğine adım attı. Lise ve Üniversite yıllarında Mali Müşavirlik Ofislerinde çalıştı. Daha sonra özel şirketlerde Muhasebe Şefi, Müdürü, Mali İşler Koordinatörü gibi pozisyonlarda görev yaptı. 2011 yılında Mali Müşavirlik Ofisini kurdu. Halen Bakırköy’de Mali Müşavirlik ve Mali Danışmanlık hizmeti vermektedir.

İSMMMO Akademi Yönetim Kurulu Üyeliği, İSMMMO ve TÜRMOB Eğitmenliği, Bağımsız Denetim Komitesi ve Basel II Komitesi üyeliği, İlçe Temsilci Yardımcılığı gibi görevlerin yanında Mali Müşavirler Derneği Zeytinburnu Şb. Denetleme Kurulu Başkanlığı görevlerini icra etmiştir. Halen TESMER Eğitmeni olarak görev yapmakta olan Sema Bekçi, bir çocuk annesidir ve İstanbul’da ikamet etmektedir..