mustafa01

Mustafa Nida BERBEROĞLU

Mustafa Nida Berberoğlu 2005 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Üniversite döneminde farklı organizasyonlarda mentorluk deneyimi kazanan Mustafa mezuniyeti sonrasında ABD’de 2 yıllık yönetim stajına katılmıştır. Türkiye’ye dönüşünden kısa süre sonra Singapur’a geçen Mustafa burada 5 yıl boyunca yazılım ve dış ticaret sektörlerinde Satış ve Pazarlama bölümlerinde çalışmıştır. Çalıştığı şirketlerde hızlı şekilde yöneticiliğe yükselen Mustafa, Asya ve Avrupa pazarlarında hizmet etmiştir.

Singapur deneyimi ardından İsviçre menşeli eğitim danışmanlık şirketinin Türkiye ofisinde Satış Müdürü ve Eğitim Lideri pozisyonunda görev alan Mustafa birçok yabancı ve yerli kuruma yöneticilik, liderlik, satış ve iletişim başlıkları altında eğitimler vermiştir. Bundan sonraki dönemde ise enerji sektöründe dünya lideri bir şirkette Eğitim Müdürü olarak hizmet veren Mustafa eğitim birimi kurulumu, eğitim akademisi ve iç eğitmen yetiştirme gibi farklı projeleri yürütmüş ve bu projeleri Orta Doğu, Asya ve Afrika ülkelerinde başarı ile uygulamaya geçirmiştir. 2016 yılında kurduğu I-I Consulting firması ile Lodestar Bünyesinde davranış odaklı eğitim, koçluk, mentorluk ve kariyer danışmanlığı konularında bireylere ve kurumlara hizmet sunmaktadır.

Dünyanın farklı kıta ve ülkelerinde tecrübe sahibi Mustafa, farklı kültürler ile çalışarak kazandığı deneyimlerini kurum ve bireylere farklı yöntemler sunarak paylaşmaya devam etmektedir. Kariyer danışmanlığı alanında ise ‘Harrison Assessments’ın Türkiye’de ilk danışmanlarından biri olmuştur. Evli ve 2 çocuk sahibi Mustafa, ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

SERTİFİKA & BAŞARILAR

Harrison Assessments Kariyer ve Yetenek Yönetimi Danışmanlığı

Gustav Kaeser International Eğitimci Sertifikası

Insights Discovery Kişilik Analizi Danışmanlığı

TÜBİTAK Mentor-Sea Programı Start-Up Mentorluğu

SBT Japan Avrupa Bölgesi Satış Liderliği